T-FLEX na targach TOOLEX 2019

W tym roku podobnie jak i w poprzednich latach mieliśmy okazję spotkać się z Państwem na targach TOOLEX w Sosnowcu. Tym razem zaprezentowaliśmy najnowszą 16-tą wersję programu do projektowania 2D/3D oraz moduł T-Flex VR umożliwiający realny podgląd modelu oraz jego edycję za pomocą okularów VR i manipulatorów. Cieszymy się bardzo z zainteresowania, które nam Państwo okazali oraz za możliwość wykonania wielu prezentacji, dzięki którym mogliśmy przybliżyć Państwu metodykę projektowania w systemie T-Flex CAD. Nasz sposób prezentacji oprogramowania spotkał się z pozytywną oceną organizatora targów, który przyznał nam wyróżnienie „za atrakcyjną prezentację oprogramowania w praktyce”.

Dzięki takim spotkaniom i wymianie opinii my również utwierdzamy się w przekonaniu, że oprogramowanie T-Flex daje nieskończone możliwości projektowania części mechanicznych jak i zarówno całych złożeń. Dodatkowo dzięki modułowi T-Flex VR możemy obejrzeć modele w skali 1:1 oraz sprawdzić poprawność ich działania.

Już dziś zapraszamy Państwa do udziału w kolejnych targach, które odbędą się w Kielcach od 30 marca do 2 kwietnia 2020 pod nazwą STOM-TOOL.