T-FLEX CAD & SprutCAM

Projektowanie CAD i obróbka CAM na najwyższym poziomie!

T-FLEX CAD jest w pełni funkcjonalnym oprogramowaniem CAD zapewniającym konstruktorom narzędzia, których potrzebują aby sprostać dzisiejszym skomplikowanym wyzwaniom projektowym. System łączy w sobie parametryczną funkcjonalność modelowania 3D z parametrycznym szkicownikiem i bogatym zbiorem narzędzi do przygotowania dokumentacji.

T-FLEX CAD daje komfort i swobodę pracy w hybrydowym środowisku 2D/3D. Środowisko trójwymiarowe jest tu nieodłączną częścią środowiska dwuwymiarowego. Silnik graficzny T-Flex CAD w połączeniu z możliwościami jądra Parasolid® zapewnia możliwość wydajnej pracy nawet ze złożeniami zawierającymi kilkaset tysięcy części.

Zaawansowany CAD i intuicyjny CAM

SprutCAM to jeden z najprostszych i najbardziej intuicyjnych systemów CAM. Jego interfejs graficzny pozwala na łatwe korzystanie z programu. Szybkość i niezawodność SprutCAM pozwala na wydajne planowanie technologii obróbki detalu i generację kodów NC do obrabiarek sterowanych numerycznie.

Model wykonany (lub zaimportowany) w T-FLEX CAD może być bezpośrednio wczytany do okna SprutCAM w celu przygotowania technologii obróbczej. Zmiany dokonane na modelu CAD mogą być w razie potrzeby zaktualizowane w CAM a poszczególne operacje automatycznie ponownie przeliczone z uwzględnieniem zmian kształtu geometrii!

Zarówno T-FLEX CAD jak i SprutCAM oferują dostęp do bezterminowych licencji – bez obowiązkowej subskrypcji!

Zapoznaj się z ulotką T-FLEX CAD & SprutCAM:

Szkolenia T-FLEX CAD

Wszystkie szkolenia T-FLEX CAD są przygotowywane indywidualnie pod potrzeby danej firmy. Klient może skorzystać również ze standardowego programu szkoleń: [Pobierz/otwórz].

Skontaktuj się z nami

Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji. Chętnie poszerzą przedstawiony tu zakres wiedzy o informacje handlowe lub techniczne. Zapraszamy do kontaktu w celu poznania i skorzystania z naszej oferty!