Nasi partnerzy

T-FLEX CAD to proste w użytkowaniu i łatwe do nauczenia oprogramowanie CAD dla systemu operacyjnego Windows, nie wymagające długiego okresu szkoleniowego. Zachęcamy wszystkie szkoły i uczelnie wyższe do przyłączenia się do naszego Programu Akademickiego, który umożliwia wprowadzenie innowacyjnej technologii parametrycznego szkicowania 2D oraz modelowania 3D do laboratoriów.

Twoi studenci zyskają praktyczną wiedzę o geometrii wykreślnej, szkicowaniu 2D, modelowaniu bryłowym 3D oraz zaawansowanych technikach parametrycznych, którą będą mogli wykorzystać bezpośrednio w pracy od razu po zakończeniu nauki. T-FLEX CAD bazuje na jądrze Parasolid, które szybko staje się standardem dla technologii modelowania zarówno tych ze średniej półki, jak i tej najwyższej.

Program Akademicki T-FLEX CAD jest otwarty dla szkół i uczelni, które są zainteresowane wprowadzeniem oprogramowania CAD do swojego programu nauczania.

Studenci pragnący zgłębiać swoją wiedzę projektową poza uczelnią – mogą korzystać z całkowicie darmowej Wersji Edukacyjnej T-FLEX CAD

Szkolenia T-FLEX CAD

Wszystkie szkolenia T-FLEX CAD są przygotowywane indywidualnie pod potrzeby danej firmy. Klient może skorzystać również ze standardowego programu szkoleń: [Pobierz/otwórz].

Skontaktuj się z nami

Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji. Chętnie poszerzą przedstawiony tu zakres wiedzy o informacje handlowe lub techniczne. Zapraszamy do kontaktu w celu poznania i skorzystania z naszej oferty!