Wypróbuj nowy T‑FLEX CAD 17

Pobierz T-FLEX CAD na 30‑dniowy okres próbny

Zapoznaj się z materiałem co nowego w T-FLEX CAD 17 [KLIK]

Prosimy pobrać i zainstalować oprogramowanie oraz wymagane składniki. Podczas startu aplikacji należy wybrać opcję uruchomienia wersji próbnej.

Warunkiem otrzymania linków jest wypełnienie krótkiego formularza, który wyświetli się po kliknięciu na poniższy przycisk.

Zobacz film z instrukcją instalacji T-FLEX CAD

Instrukcja instalacji T-FLEX CAD 17

Krok 1.
Pobierz T-FLEX Prerequisites 17, rozpakuj archiwum ZIP i zainstaluj.

Krok 2.
Pobierz T-FLEX CAD 2D/3D 17 i zainstaluj.

Krok 3. Podczas startu aplikacji należy wybrać opcję „uruchomienia wersji próbnej”.
W razie pytań, ewentualnych problemów z instalacją lub działaniem aplikacji prosimy o kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem poniższego formularza

Takie zmiany były w wersji T-FLEX CAD 16:

T-FLEX CAD 16 zawiera wiele udoskonaleń i nowych funkcji. Większość z nich powstała jako odpowiedź na potrzeby użytkowników oprogramowania.

Dodano nowy mechanizm tworzenia parametrycznych rysunków na podstawie parametryzacji wariacyjnej. Umożliwia tworzenie rysunków parametrycznych i tworzenie profili przyszłych modeli 3D bez użycia linii konstrukcyjnych.
Nowe narzędzia i optymalizacja istniejących mechanizmów modelowania złożeń zapewniają wydajne sposoby pracy z dowolnymi obiektami w całej hierarchii złożonego produktu, edytowanie części bezpośrednio w samym złożeniu, użycie geometrii dowolnego obiektu jako podstawy dla nowych części itp.
Narzędzia do projektowania części blaszanych zostały znacznie ulepszone w nowej wersji. Dodano nowe operacje – „Narożnik”, „Normalne Cięcie”, „Wzmocnienie”, „Zgięcie typu Most” i „Uskok” oraz intuicyjne w użyciu manipulatory parametrów.
Edytor zmiennych wyświetla teraz wyrażenia na ekranie jako całość, podświetla składnię w różnych kolorach i pomaga znaleźć potrzebne funkcje i zmienne z listy. Jeśli kilka dokumentów używa tych samych zmiennych, można je teraz przechowywać i aktualizować w jednym pliku.
Nowa, w pełni zintegrowana aplikacja dedykowana dla T-FLEX CAD. Zapewnia szeroką gamę narzędzi do opracowywania systemów elektrycznych: od budowy obwodów dwuwymiarowych do rozmieszczenia modeli 3D elementów elektrycznych, tworzenia drutów, kabli i połączeń, wykorzystania i generowania w pełni zintegrowanych specyfikacji, które obejmują zarówno mechaniczne, jak i elektryczne części.
T-FLEX VR to nowa zintegrowana aplikacja, która pozwala pracować przy użyciu technologii VR – wirtualnej rzeczywistości.

Jeśli interesują Cię aplikacje w wersji x86 lub wersja 2D+. Skorzystaj z poniższego formularza

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez dystrybutora oprogramowania T-FLEX CAD zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z prośbą o kontakt. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.