Wypróbuj T‑FLEX CAD 16

Pobierz T-FLEX CAD na 30‑dniowy okres próbny
Prosimy pobrać i zainstalować oprogramowanie oraz wymagane składniki. Podczas startu aplikacji należy wybrać opcję uruchomienia wersji próbnej.
Odtwórz wideo

Co nowego w wersji 16

Nowa wersja T-FLEX CAD zawiera wiele udoskonaleń i nowych funkcji. Większość z nich powstała jako odpowiedź na potrzeby użytkowników oprogramowania.
Dodano nowy mechanizm tworzenia parametrycznych rysunków na podstawie parametryzacji wariacyjnej. Umożliwia tworzenie rysunków parametrycznych i tworzenie profili przyszłych modeli 3D bez użycia linii konstrukcyjnych.
Nowe narzędzia i optymalizacja istniejących mechanizmów modelowania złożeń zapewniają wydajne sposoby pracy z dowolnymi obiektami w całej hierarchii złożonego produktu, edytowanie części bezpośrednio w samym złożeniu, użycie geometrii dowolnego obiektu jako podstawy dla nowych części itp.
Narzędzia do projektowania części blaszanych zostały znacznie ulepszone w nowej wersji. Dodano nowe operacje – „Narożnik”, „Normalne Cięcie”, „Wzmocnienie”, „Zgięcie typu Most” i „Uskok” oraz intuicyjne w użyciu manipulatory parametrów.
Edytor zmiennych wyświetla teraz wyrażenia na ekranie jako całość, podświetla składnię w różnych kolorach i pomaga znaleźć potrzebne funkcje i zmienne z listy. Jeśli kilka dokumentów używa tych samych zmiennych, można je teraz przechowywać i aktualizować w jednym pliku.
Nowa, w pełni zintegrowana aplikacja dedykowana dla T-FLEX CAD. Zapewnia szeroką gamę narzędzi do opracowywania systemów elektrycznych: od budowy obwodów dwuwymiarowych do rozmieszczenia modeli 3D elementów elektrycznych, tworzenia drutów, kabli i połączeń, wykorzystania i generowania w pełni zintegrowanych specyfikacji, które obejmują zarówno mechaniczne, jak i elektryczne części.
T-FLEX VR to nowa zintegrowana aplikacja, która pozwala pracować przy użyciu technologii VR – wirtualnej rzeczywistości.

Zobacz film z instrukcją instalacji T-FLEX CAD

Instrukcja instalacji T-FLEX CAD 16

Krok 1. Pobierz T-FLEX Prerequisites 16, rozpakuj archiwum ZIP i zainstaluj.
Krok 2. Pobierz T-FLEX CAD 2D/3D 16 x64 i zainstaluj.
Krok 3. Podczas startu aplikacji należy wybrać opcję „uruchomienia wersji próbnej”.
W razie pytań, ewentualnych problemów z instalacją lub działaniem aplikacji prosimy o kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem poniższego formularza

Jeśli interesują Cię aplikacje w wersji x86 lub wersja 2D+. Skorzystaj z poniższego formularza

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez NewTech Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Nowej Soli przy ul. Inżynierskiej 8 zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z prośbą o kontakt. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.