system CAD T-flex

System CAD, który sprosta oczekiwaniom

Jest już w pełni dorosły, bo powstał w 1989 roku i od tego czasu bezustannie się rozwija. T-FLEX CAD jest funkcjonalnym systemem CAD zapewniającym konstruktorom narzędzia, których potrzebują do sprostania dzisiejszym wyzwaniom projektowym.

Klasy CAD

Systemy CAD możemy podzielić na trzy klasy: LOW, MIDDLE i HIGH. Ich sposób pracy i dostępne funkcje są zbliżone. Z powodzeniem dają sobie radę z wykonaniem prostych projektów 3D oraz dokumentacji technicznej. Pytanie czy istnieje uniwersalny system CAD, który jest w stanie zadowolić wszystkich użytkowników bez względu na branżę, w jakiej pracują? Owszem. Istnieje system CAD, który jest kompilacją zalet i najlepszych funkcji innych systemów. Daje niespotykaną nigdzie indziej swobodę działania i zaawansowane możliwości. Mimo że należy do klasy MIDDLE z powodzeniem może konkurować z systemami, które należą do klasy HIGH. Mowa o T-FLEX CAD, który spróbujemy Wam dziś przybliżyć.

System CAD – ogromne pole do popisu

T-FLEX to system CAD, który zapewnia hybrydowe i zarazem bezmodułowe środowisko pracy. Dzięki temu możesz liczyć na niespotykaną dotąd swobodę parametrycznego projektowania 2D oraz 3D! Nowe zaawansowane funkcje, skuteczne narzędzia do projektowania części i złożeń, innowacyjne rozwiązania technologiczne dla elektrotechniki i blach, wirtualna rzeczywistość odkrywają przed Tobą nowe możliwości. Niebagatelnym atutem tego programu CAD jest dostępność do różnych stylów widoku 3D oraz możliwość fotorealistycznego renderingu w czasie rzeczywistym. Dzięki programowi jesteś w stanie zaprojektować wszystko – od niewielkich części czy podzespołów po samoloty odrzutowe!

Zaawansowany system CAD i intuicyjny CAM

Działamy kompleksowo – od projektu do namacalnych satysfakcjonujących efektów. Integracja T-FLEX CAD i programu SprutCAM gwarantuje możliwość szybkiego przesłania zaprojektowanego modelu do CAM i jego aktualizację po zmianach w CAD. Dysponując takim pakietem, jesteś w stanie wykonać milowy krok naprzód. Przy tym nie musisz obawiać się rewolucji! SprutCAM bowiem to jeden z najprostszych i najbardziej intuicyjnych systemów CAM. Jego szybkość i niezawodność pozwala na wydajne planowanie technologii obróbki i generację kodów NC do różnego typu obrabiarek CNC.

Szkolenia i praktyka od podstaw

Zanim wdrożysz T-FLEX CAD w swojej firmie czy przedsiębiorstwie, musisz dobrze poznać jego możliwości. Wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom i oferujemy kompleksowe podejście zawierające szkolenie. To podstawowe jest przeznaczone dla początkujących użytkowników oraz osób korzystających z oprogramowania T-FLEX CAD w małym stopniu. Podczas szkolenia uczestnik pozna zasady poruszania się w środowisku programu CAD, nabędzie podstawowe umiejętności rysowania 2D i modelowania 3D, dzięki czemu będzie mógł sprawnie i efektywnie wykonywać nowe projekty. Wychodzimy z założenia, że wiedzę najlepiej gruntować w praktyce, dlatego przygotowujemy testy i ćwiczenia. Dopiero po uzyskaniu pozytywnych wyników przechodzimy do kolejnych etapów szkolenia.

Oferta dla zaawansowanych

Programy naszych szkoleń dostosowujemy do stopnia zaawansowania grupy i potrzeb firmy. Oczywiście mamy również szkolenia dla osób średnio-zaawansowanych i zaawansowanych. Jeżeli Twoi pracownicy dysponują podstawową wiedzą i umiejętnościami korzystania z systemu CAD, pomożemy im wypłynąć na szerokie wody. Podczas szkolenia poznają bardziej rozwinięte techniki projektowania parametrycznego i skomplikowane, zaawansowane operacje. W kolejnym etapie pracy w środowisku systemu CAD proponujemy konsultacje, które odpowiadają na indywidualne potrzeby Klienta i dalsze rozwijanie umiejętności.