projektowanie elementów 3D

Projektowanie balustrad z T-FLEX CAD

Działasz w branży konstrukcji stalowych? A może jesteś konstruktorem albo producentem z zacięciem projektanta wnętrz? Interesują Cię nowatorskie rozwiązania, które zoptymalizują proces produkcji? Program T-FLEX CAD pomoże Ci w projektowaniu balustrad. Dzięki realizacji oryginalnych pomysłów przyciągniesz klientów i będziesz cieszył się zyskiem przy mniejszym nakładzie pracy niż dotychczas.

Projektowanie balustrad – szansa na finansowy sukces

Rynek budowlany kwitnie, mimo że ceny nieruchomości szybują w górę. Przedmieścia rosną w oczach, błyskawicznie przybywa wolnostojących domów jednorodzinnych i tych w zabudowie szeregowej. Doskonale mają się również domy wielorodzinne. Jeśli działasz w branży projektowej, zdajesz sobie sprawę, że z tej koniunktury koniecznie trzeba skorzystać. To idealny czas dla producentów ogrodzeń i balustrad. Rynek rośnie, a każdą nieruchomość trzeba zaopatrzyć w nowe elementy konstrukcyjne. Projektowanie balustrad z oprogramowaniem T-FLEX CAD to nowa jakość, która daje architektom, projektantom, konstruktorom i producentom duże pole do popisu.

Funkcje i możliwości oprogramowania T-FLEX CAD

T-FLEX CAD roztacza całą masę możliwości w pracy przy projektowaniu balustrad, ale nie tylko. Oprogramowania z powodzeniem możemy używać przy tworzeniu projektów ogrodzeń, konstrukcji stalowych, zabudowy schodów, balkonów i tarasów. Architekci, konstruktorzy i projektanci mają możliwość projektowania w 2D i 3D oraz tworzenia wizualizacji. Dzięki oprogramowaniu stworzymy parametryczne prototypy, a także uzyskamy dokumentację produkcyjną. Istotną funkcją jest również dostęp do obliczeń MES w T-FLEX Analysis. Oprogramowanie MES w systemie CAD (z ang. FEM Finite Element Method / Metoda Elementów Skończonych) to system do analiz wytrzymałościowych, które wpływają na jakość użytkowania. W rezultacie wpłyną również na Twój spokój i poczucie, że dostarczasz sprawdzone rozwiązania. Projektowanie za pomocą T-FLEX CAD to nie tylko twórczy proces i urzeczywistnianie wizji, ale przede wszystkim optymalizacja procesu produkcji, który ułatwia dostęp do gotowych bibliotek balustrad.

Fotorealistyczne wizualizacje – magnes na klientów

Balustrady, bramy, przęsła i furtki oraz inne elementy konstrukcyjne i dekoracyjne to zazwyczaj wypadkowa wizji projektanta, potrzeb rynku i umiejętności wykonawcy. Projektowanie balustrad nie wymaga już kompromisu. Dzięki T-FLEX CAD zrealizujesz nawet najbardziej wymagające projekty i z powodzeniem odnajdziesz się w różnych stylach – od rustykalnego po nowoczesny. System CAD do projektowania balustrad 3D – oprócz parametrycznych typów balustrad, daje możliwość wykonania fotorealistycznej wizualizacji, która będzie w stanie przekonać dewelopera czy prywatnego inwestora do złożenia zamówienia właśnie w Twojej firmie.

Czas to pieniądz

W dzisiejszych czasach to właśnie oddziaływanie na zmysł wzroku poprzez prezentację wizualizacji jest kluczem do zdobycia pozycji lidera na rynku. Niebagatelnym bonusem jest intuicyjna obsługa programu, a dzięki wielu narzędziom modelowania i bibliotekom – ogromna ilość projektowych możliwości. Projektowanie balustrad na balkonach, tarasach i klatkach schodowych jeszcze nigdy nie było tak zoptymalizowane. Przejście użytkowników, którzy do tej pory pracowali w środowisku 2D do środowiska pracy T-FLEX CAD nie sprawia problemów. Wszystko dzięki stałemu kontaktowi z podglądem 2D w hybrydowym środowisku programu. Nie musisz obawiać się nowatorskich rozwiązań, które przyspieszą rozwój Twojej firmy i pomogą zaoszczędzić czas, co przełoży się na większe zyski.