System CAD nagrobki projekt

Projektowanie nagrobków i nie tylko

Bądź profesjonalistą w swojej branży

Kamieniarstwo, jak każda inna dziedzina, idzie naprzód i korzysta z innowacyjnych programów do projektowania. Nie pozostawaj w tyle za konkurencją i usprawnij swój biznes. Przedstawiamy programy T-FLEX CAD KAMIENIARZ i T-FLEX CAD KAMIENIARZ PRO, które ułatwią działanie, usprawnią proces projektowania nagrobków i pomogą zaprezentować klientowi efekt pracy w formie fotorealistycznych wizualizacji.

Ułatwienie dzięki bibliotece elementów

Dla ułatwienia tworzenia i doboru parametrów nagrobka w systemie dostępna jest przykładowa biblioteka elementów:

elementy główne (ławy, ramy, posadzki, krawężniki, nakrywy, podstawki, ścianki itp.)

dodatki (wazony, misy, lampiony, książki, serduszka, poduszki, motywy, ozdoby, zdjęcia, napisy itp.)

baza danych Excel – cennik i rodzaje kamieni, cennik obróbki, cennik dodatków

materiały

W razie potrzeby można również zagospodarować otoczenie wokół nagrobka – dodając np. kostkę brukową i ławkę.

Wizualizacje rozwiewają wątpliwości – profesjonalne projektowanie nagrobków

Program z pewnością ułatwi Ci również rozmowę z klientem. Dzięki bibliotece materiałów będziesz mógł na bieżąco prezentować swojemu rozmówcy dostępne elementy. Biblioteka materiałów może być rozszerzona o własne wzory i tekstury, dzięki czemu szybko zaaplikujesz właściwy materiał na wszystkie lub wybrane komponenty nagrobka za pomocą wygodnej metody „przeciągnij i upuść”. Dzięki T-FLEX CAD KAMIENIARZ PRO możesz tworzyć zaawansowane fotorealistyczne wizualizacje. To niezwykle istotny aspekt etapu negocjacji. Z pewnością dzięki temu zabiegowi będziesz postrzegany jako profesjonalista i unikniesz niejasnych sytuacji dotyczących estetycznych aspektów projektu. Wszystko zostanie omówione z klientem i zaprezentowane w renderingach. T-FLEX CAD KAMIENIARZ w wersji PRO dostarczany jest razem ze specjalistycznym programem KeyShot do renderowania.

Popraw wynik finansowy

Wprowadź swój biznes na wyższy poziom i skorzystaj z innowacji, które znacznie usprawnią Twoją codzienną pracę. Projektowanie nagrobków weszło na zupełnie nowy poziom i warto, byś skorzystał z nowatorskich i profesjonalnych rozwiązań zanim zrobi to konkurencja. Otwartość edycji prototypu, własna rozbudowa biblioteki elementów, łatwa konfiguracja i możliwość wprowadzania zmian zarówno w plikach źródłowych jak i końcowych, dokumentacja, wycena oraz generowany automatycznie na podstawie uzupełnionych wcześniej informacji spis elementów – powoduje wzrost wydajności i konkurencyjności firmy co wymiernie przekłada się na wynik finansowy.

Wszechstronny pomocnik

Jeśli funkcjonujesz w branży kamieniarskiej, Twoja działalność nie musi sprowadzać się wyłącznie do projektowania nagrobków. Oprogramowanie T-FLEX CAD dzięki swojej uniwersalności daje ogromne możliwości projektowania różnego rodzaju elementów, dlatego też coś dla siebie znajdą tu również producenci schodów, parapetów, blatów i innych elementów z kamienia. Z pewnością branżyści zdążyli już zauważyć niezwykły boom w branży home decor. Nie tylko masowo kupujemy nieruchomości, ale również coraz częściej ich urządzenie powierzamy profesjonalistom. Stąd właśnie tak duże zapotrzebowanie na rynku na projektantów i dekoratorów wnętrz oraz specjalistów od aranżacji. Niezwykle modne jest użycie we wnętrzach kamiennych blatów, szczególnie daje się to zauważyć w projektach kuchni i łazienek.

Jakość i wytrzymałość

Ponadczasowy materiał kusi nie tylko estetyką, ale przede wszystkim niezwykłą wytrzymałością i odpornością. Coraz częściej klienci sięgają również po wielkoformatowe płyty z kamienia, które z powodzeniem zastępują glazurę. Taka inwestycja, podobnie jak przy projektowaniu nagrobków, wymaga przedstawienia efektownej i fotorealistycznej wizualizacji. T-FLEX CAD KAMIENIARZ w wersji PRO z pewnością stanie na wysokości zadania. Możesz wymodelować również inne powierzchnie, np. schody, umywalki, parapety, blaty, tablice pamiątkowe, elementy z kamienia lub dowolnego innego materiału!