KONTAKT

Adres firmy i centrum szkoleniowego

NewTech Solutions Sp. z o.o.

ul. Inżynierska 8
67-100 Nowa Sól k/Zielonej Góry

Dane kontaktowe

Dział handlowy

+48 68 388 07 61
+48 68 411 44 80
info@newtechsolutions.pl

Dział techniczny

+48 68 388 07 62
+48 68 411 44 87
serwis@newtechsolutions.pl

Firma NewTech Solutions Sp. z o.o. jest w Polsce wyłącznym dystrybutorem specjalistycznego oprogramowania do projektowania CAD, programowania oraz monitorowania maszyn CNC. W szczególności oferujemy systemy takie jak: T-FLEX CAD, SprutCAM, SolidCAM, InventorCAM, CIMCO DNC/MDC, na podstawie których budowane są kompleksowe rozwiązania dla wsparcia wysiłków firm zainteresowanych podniesieniem wydajności, efektywności i konkurencyjności na coraz bardziej wymagających rynkach.

Konsekwentnie realizowany przez nas cel to zapewnienie naszym klientom profesjonalnych rozwiązań w największym stopniu odpowiadającym ich indywidualnym potrzebom dotyczących oprogramowania CAD. Ponieważ posiadamy wieloletnie doświadczenie nasi klienci zyskują gwarancję profesjonalnego podejścia do ich specyficznych potrzeb uwarunkowanych daną branżą. Reasumując zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz wyboru optymalnych dla własnych potrzeb rozwiązań z zakresu rozwiązań inżynierskich.

Przystąp do umówionej prezentacji online

Skontaktuj się z nami


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez NewTech Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Nowej Soli przy ul. Inżynierskiej 8 zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z prośbą o kontakt. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.