Kup T-FLEX CAD 3D do 05.09.2019 i wybierz dodatkową korzyść dla siebie!

Projektowanie balustrad

Specjalnie przygotowane parametryczne prototypy tj. bloki schodowe, podesty czy segmenty balustrady znacznie ułatwiają projektowanie zabudowy. Możliwość wprowadzania zmian na każdym etapie projektowania wraz z aktualizacją elementów zależnych, powoduje wzrost wydajności i konkurencyjności firmy co wymiernie przekłada się na jaj wynik finansowy.
Prosty sposób wstawiania oraz modyfikacji poszczególnych fragmentów zabudowy z poziomu płaszczyzny rysunkowej ogranicza do minimum konieczność dokonywania pomiarów elementów źródłowych oraz zabezpiecza projekt przed późniejszymi zmianami.
Chcesz wiedzieć więcej? Przejdź do zakładki poświęconej projektowaniu balustrad i ogrodzeń.

Projektowanie nagrobków

Oprogramowanie T-Flex CAD dzięki swojej uniwersalności daje ogromne możliwości projektowania różnego rodzaj elementów, dlatego też coś dla siebie znajdą tu również producenci nagrobków.
Przykładowa/bazowa biblioteka elementów nagrobka tzn. po kilka przykładów każdego komponentu z grupy:
 • elementy główne (ławy, ramy, posadzki, krawężniki, nakrywy, podstawki, ścianki itp.)
 • Dodatki (wazony, misy, lampiony, książki, serduszka, poduszki, motywy, ozdoby, zdjęcia, napisy itp.)
 • Baza danych Excel – cennik i rodzaje kamieni, cennik obróbki, cennik dodatków
 • Materiały (10 tekstur)
Użytkownik na bazie dostarczonych wzorcowych przykładów komponentów może sam zaprojektować i dodać do prototypu nowe elementy biblioteczne. Możliwe jest również zlecenie naszej firmie wykonania wskazanych przez klienta wzorów komponentów, dodatków czy materiałów.
Chcesz wiedzieć więcej? Przejdź do zakładki poświęconej projektowaniu nagrobków.

T-Flex Extended Import

Rozszerza funkcjonalność oprogramowania T-FLEX CAD o możliwość bezpośredniego importu plików 3D z takich systemów jak: CATIA®, CREO®, I-DEAS®.

Dostępne formaty importu:

 • Creo ProE (prt, neu, asm, xas, xpr)
 • Catia V4 (model, dlv, exp, session)
 • Catia V5 (CATPart, CATProduct, CATShape)
 • I-DEAS (arc, unv, mf1, prt, pkg)

T-Flex Nesting

Moduł daje możliwość szybkiego i zarazem optymalnego rozłożenia części np. rozkrojów blach na arkuszach.
Chcesz wiedzieć więcej? Przejdź do zakładki poświęconej T-Flex Nesting.

T-Flex VR

Moduł T-FLEX VR jest bezpośrednio zintegrowany z systemem inżynierskim T-FLEX CAD, co natychmiast pozwala otworzyć model 3D w VR – poprzez kliknięcie jednego przycisku, Tym samym użytkownik T-FLEX VR nie wymaga specjalnego przeszkolenia -zobaczy w VR tę samą scenę, jak w konwencjonalnym środowisku pracy T-FLEX CAD 3D.

Użytkownik T-FLEX CAD może używać VR jako narzędzia nie tylko do oglądania modeli 3D, wizualizacji i wirtualnego uczenia się, ale także do projektowania, ponieważ wszelkie manipulacje z modelem, który użytkownik wykonuje w VR, prowadzą do zmiany w tym modelu 3D (i na odwrót). To dzięki temu, jak również dzięki unikalnym sposobom parametryzacji T-FLEX CAD, użytkownicy T-FLEX VR mają unikalny zestaw poleceń, które są zasadniczo niedostępne w innych systemach CAD:

Odtwórz wideo
Chcesz wiedzieć więcej? Przejdź do zakładki poświęconej T-Flex VR.

T-Flex CAD 2D+

T-Flex CAD w wersji 2D+ jest doskonałą alternatywą dla innych rozwiązań CAD 2D dostępnych na rynku. T-Flex CAD 2D+ posiada również wsparcie dla plików 3D oraz wiele innych unikatowych funkcji niedostępnych często w tego typu produktach konkurencji. System charakteryzuje się intuicyjnym środowiskiem pracy ze wszystkimi narzędziami 2D potrzebnymi do wykonania parametrycznej dokumentacji od podstaw, na podstawie biblioteki własnych części 2D lub z modelu 3D.

Wersja 2D+ posiada m.in.:

 • wsparcie dla otwierania i parametrycznych zmian plików 3D T-FLEX CAD.
 • wsparcie dla importu plików 3D (części i złożeń) w różnych formatach m.in. STP, IGS, Parasolid, SolidWorks(R), Solid Edge(R), Inventor(R) itd.
 • wsparcie dla eksportu plików 3D (części i złożeń) w różnych formatach m.in. STP, IGS, Parasolid, STL, PDF 3D itp.
 • narzędzia wymagane do wykonania pełnej dokumentacji technicznej 2D na podstawie modelu 3D,
 • możliwość zmian parametrów parametrycznego modelu 3D (zmiennych) oraz aktualizacji dokumentacji i BOM.
Chcesz wiedzieć więcej? Zobacz zawartość wersji T-Flex CAD 2D+.

Skontaktuj się z nami

Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji. Chętnie poszerzą przedstawiony tu zakres wiedzy o informacje handlowe lub techniczne. Zapraszamy do kontaktu w celu poznania i skorzystania z naszej oferty!