Zakup licencji

Możliwości zakupu oprogramowania T-FLEX CAD i rozszerzeń:

Licencję oprogramowania T-FLEX można zakupić bezpośrednio przez nasz SKLEP INTERNETOWY.

Po dokonaniu zakupu licencji generowana jest faktura proforma do przedpłaty. W przypadku chęci zakupu w PLN zamiast w EURO, prosimy o zamieszczenie prosby o przeliczenie kwoty w € na ZŁ (w polu dodatkowych informacji podczas finalizowania zamówienia) lub poinformowanie nas o takiej potrzebie inną formą kontaktu. Do przeliczenia brany jest średnii kurs sprzedaży NBP z dnia wystawienia faktury.

Inną formą zakupu licencji oprogramowanie T-FLEX jest bezpośredni – osobisty, telefoniczny lub mailowy KONTAKT z naszą firmą w celu przygotowania oferty, ustalenia specjalnych warunków zakupu i złożenia zamówienia.

logo_tflex

POZOSTAŁE FORMY ZAKUPU LICENCJI OPROGRAMOWANIA T-FLEX:

LEASING OPROGRAMOWANIA

Nasza firma pomaga w uzyskaniu leasingu na zakup oprogramowania. Opłaty leasingowe wliczane są w koszty działalności firmy. W przypadku zainteresowania taką formą finansowania prosimy o kontakt w sprawie dokładnego pozjnania warunków oraz otrzymania symulacji leasingowej.


ZAKUP RATALNY

Na wyraźną prośbę klienta, przy spełnieniu określonych warunków – zakup oprogramowania może być rozłożony na bezkosztowe raty.


DOTACJE Z UNII EUROPEJSKIEJ

O środki z Unii Europejskiej na zakup oprogramowania oraz sprzętu komputerowego mogą ubiegać się zarówno małe jaki i duże firmy. Zachęcamy do skorzystania z programów dotacyjnych.