Zaawansowane projektowanie CAD

Zaawansowane projektowanie CAD.

T-Flex CAD jest funkcjonalnym oprogramowaniem zapewniającym konstruktorom narzędzia, których potrzebują do sprostania dzisiejszym wyzwaniom projektowym. Hybrydowe i zarazem bezmodułowe środowisko systemu zapewnia niespotykaną dotąd swobodę parametrycznego projektowania 2D/3D!

T-FLEX CAD to zaawansowany system CAD

który łączy w sobie potężną parametryczną funkcjonalność modelowania 3D opartą na jądrze PARASOLID z parametrycznym szkicownikiem i bogatym zbiorem narzędzi do przygotowania dokumentacji. T-Flex CAD daje komfort pracy w hybrydowym i bezmodułowym środowisku 2D/3D. Obszerny zestaw narzędzi programu to najlepszy wybór do sprostania każdemu zawodowemu wyzwaniu. System w standardzie daje możliwość projektowania części (powierzchni, brył, elementów wielobryłowych), złożeń, konstrukcji spawanych, elementów blaszanych, wykonania dokumentacji, asocjatywnych zestawień materiałowych (BOM), tworzenia animacji, fotorealstycznego renderingu oraz analiz wytrzymałościowych.

T-FLEX oferuje bezpośrednie wsparcie dla importu plików z takich systemów jak m.in. SolidWorks®, Solid Edge®, AutoCAD®, Autodesk® Inventor®… 

Zaawansowane projektowanie CAD

tflex-slajd1
Zaawansowane projektowanie CAD

T-Flex CAD daje komfort pracy w hybrydowym środowisku 2D/3D.

Środowisko trójwymiarowe jest tu nieodłączną częścią środowiska dwuwymiarowego.

W dowolnym momencie możemy przejść w tryb projektowania na innym widoku danego projektu z 2D na 3D i z 3D na 2D lub też pracować na obu widokach jednocześnie.

Dzięki takiemu podejściu mamy stałą kontrolę nad powstającym projektem. Zmiany wprowadzane w części 2D (w dokumentacji czy szkicach na widocznych tu w formie zakładek płaszczyznach pracy) – nanoszone są automatycznie w 3D. Przejście użytkowników pracujących dotychczas w środowiskach 2D do środowiska pracy T-Flex CAD, dzięki stałemu kontaktowi z podglądem w 2D jest łatwe i nie sprawia większych problemów. Jest to kolejna, jakże ważna cecha systemu T-Flex CAD w odróżnieniu od innych systemów CAD 3D.

T-Flex CAD – Zaawansowane projektowanie CAD

jest   systemem   niemodułowym   w   jednym   środowisku   pracy   możliwe   jest   zaprojektowanie dowolnego rodzaju geometrii (od powierzchni poprzez bryły, kończąc  np. na  złożeniach czy konstrukcjach spawanych). Przykładowo element blaszany może byc wykonany zarówno przy użyciu poleceń dedykowanych (zagięcie,  dodanie  kołnierza,  przetłoczenie)  jak  i  innych operacji (wyciągnięcie,  cienkościenność  itp.).  Jeśli geometria spełnia warunki blachy to bez żadnych przeszkód może zostać rozgięta i udokumentowana.

fb

Facebook

www.facebook.com/tflexcad

youtube

Kanał YouTube

www.youtube.com/tflexcad

nts

Strona dystrybutora

www.newtechsolutions.pl

icon_tfx

www.tflex.com

www.tflex.com

Zaawansowane projektowanie CAD