program do projektowania nagrobków

Program CAD do projektowania nagrobków – łatwo i praktycznie

Program CAD T-Flex Kamieniarz Pro to rozwiązanie dedykowane dla przedstawicieli branży kamieniarskiej. Możliwości samego programu CAD są dostosowane do potrzeb tworzenia wyrobów kamieniarskich, ale również zawarte w programie w taki sposób, aby żaden użytkownik nie miał problemów z korzystania z nich. Zobacz, jakie korzyści ma tworzenie parametrycznych modeli elementów z kamienia w Programie CAD T-Flex Kamieniarz Pro.

Program CAD do projektowania nagrobków i nie tylko

Branża kamieniarska i zaawansowane opcje projektowania kojarzą się wielu osobom przede wszystkim z projektowaniem nagrobków. Słusznie, jednak zakres funkcji i możliwości programu CAD T-Flex sięga o wiele dalej. Poza nimi T-Flex pozwoli na tworzenie realistycznych i zaawansowanych projektów umywalek i zlewów, a także schodów, blatów, a nawet całych łazienek. Co więcej projektowanie ich możliwe jest z uwzględnieniem marmuru, granitu i wielu innych kamieni i tworzyw, dostępnych w bibliotece materiałów. Każdy z zaprojektowanych przez Ciebie elementów projektu może być stworzony z innego rodzaju materiału. Na przykładzie nagrobka możliwość konfiguracji jego docelowego kształtu jest możliwa z uwzględnieniem wszystkich elementów, takich jak podstawa, krawężniki, tablice, a nawet dodatki (wazony, misy, lampiony, księgi itd.), przy czym każdy z nich może zostać zaprojektowany i wykonany z uwzględnieniem pozycji, które zostaną wprowadzone do biblioteki materiałów. Co więcej – użytkownik na bazie dostarczonych przez Ciebie wzorców będzie mógł samodzielnie zaprojektować i dodać nowe elementy w łatwy i intuicyjny sposób.

Projektowanie i wizualizacja nagrobków

Dzięki możliwości wygenerowania fotorealistycznej wizualizacji na wysokim poziomie zarówno Ty, jak i Twoi klienci będziecie widzieć końcowy efekt już na etapie projektu komputerowego. Wizualizacja z pewnością pomoże w ustaleniu kolejnych działań. Dzięki niej z pewnością unikniecie wielu nieporozumień, a projekt końcowy będzie zgodny ze wszystkimi Waszymi założeniami.
Tworzenie fotorealistycznych projektów nagrobków jest możliwe zarówno w podstawowej wersji T-Flex CAD Kamieniarz, jak i w T-Flex Kamieniarz Pro. T-Flex Kazimierz Pro dostarczamy do naszych Klientów razem z oprogramowaniem KeyShot.

Korzyści i atuty projektowania nagrobków w T-Flex Kamieniarz Pro:

– czytelny i intuicyjny interfejs
– automatyczne dopasowywanie się elementów projektu do siebie
– otwartość edycji prototypu
– możliwość rozbudowy biblioteki elementów i materiałów
– tworzenie dokumentacji, spisu elementów i wyceny
– fotorealistyczny rendering wizualizacji

Zaawansowane opcje modelowania elementów i projektowania nagrobków z T-Flex Kamieniarz Pro, opartym na systemie CAD pozwoli Ci na szybsze i łatwiejsze tworzenie projektów. Będą one odpowiadać wymaganiom Twoim, jak i Twoich Klientów. Pobierz wersję testową i poznaj wszystkie możliwości programu T-Flex CAD Kamieniarz.